O přijemných a nepřijemných věcech

17. května 2009 v 12:51 |  Blue Rozhovory
Rozhovor s Blue o pěkných a nepříjemných věcech :)

LEE

Slyšel jsem že miluješ jídlo - chodíš do elegantních restaurací?
Lee: Nemám rád noblesní místa - příliš mnoho blbců kteří postávají kolem a snaží se být cool. Jednou jsem šel jsem do nejkrásnější restaurace v LA s nejlepší obsluhou. Byl jsem fascinovaný. Vysvětlil mi celý menu do takových detailů a s nadšením.
Sleduješ Big Brother ?
Lee: Ne. Nikdy jsem se nedostal do všech těhle televizních reality věcí. Je to o ničem. Jednou jsem to zapl, a sledoval několik minut, Pak jsem odešel do kuchyne, a řekl si - proč na to koukám v televizi?
Jak se schladíš?
Lee: Poslouchám hudbu jako např. Brian McKnight, ale někdy mě to ruší ještě víc. Mám docela rád ten pocit. Mám rád balady, proto, že se to dobře poslouchá, ne proto že by mě dělali smutným.
Bereš si na cesty foťák?
Lee: Jo, jsem te pravý fotograf momentek. Miluji to. Dělám to pro své děti. Ne, že bych nějaké měl. Ale když to dělám, chci aby vědeli jak to bejvávalo!
Zůstáváš osamělý?
Lee: Ne, bavíme se. Někdy toužím po domově, ale neposedávame všichni kolem a netruchlíme. Jdeme ven a zdržíme se, nic jiného se nedá dělat!
Chybí mi má rodina, a vaření mé mámy! Někdy chci zavolat, ale kvůli časoým rozdílům nemůžu. Nebo když si ušetřím sekundu, že nepracuju, tak tady je to třeba uprostřed noci! Můj telefonní účet byl minule 600 liber! Posledně, když jsem byl pryč, byl fakt velký, protože jsem byl v Asii na 2 týdny. Jsem zruinován! Nemůžu to ani zaplatit! Je to hodně peněz!

ANT

Jsi klidný, sklidnil ses teď?
Ant: Hodný, ale ne skutečně! Jako když jsme byli na turné, Dunk a Si byli opravdu klidní, předtím než jsme vkročili na jeviště, tak jsme Lee a já poskakovali kolem, aby jsme to trochu rozhýbali.
Kluci z Blue jsou jedny velké flirty, je těžké usadit se?
Ant: Ne, teď jsem našel tu pravou! Když jsme začínali, byl jsem pro, když si holky přišly pro polibek. Bylo to vzrušující! Ale na Vánoce 2001 jsem přemýšel nad sebou, a už jsem víc nechtěl žít takovým způsobem. Cítil jsem se jako troska, kus masa. Tak jsem to zastavil. Když to holky zkoušejí, teď řeknu: Dík, ale tohle by nikam nesměrovalo.
Chtěl bys dobýt Ameriku a žít tam?
Ant: Bylo by cool mít tam úspěch, ale nechci tam žít, Amerika je skutečne falešná.

DUNK

Slyšel jsem, že používáš jedno slovo každý den, jaké je?
Dunk: Nemůžu ho říct - je to nepublikovatelné, protože je sprostý! Jen nám připomíná, že tento průmysl je někdy celý nesmyslný, a všechno co můžeš opravdu udělat, je jít ven a ukázat se na jevišti. Zkoušíme se z toho dostat. Někdy si jen prostě potřebuješ připomenout, že to celé je odpad!
A co kontrakt s Pepsi?
(dlooouhá pauza)
Ehm, Duncane, slyšel jsi?
Dunk: Promiňte, právě jedem kolem pornografickýho obchodu plného X videí a DVD. Lee chce vejít a koupit nafukovací pannu (smích) !
Hm. Zpátky k Pepsi... nabalili jste se?
Dunk: Pcha, nemůžete věřit všemu co jste četli v novinách o našem kontraktu - citovaná cifra byla absolutní nesmysl. Byli bychom šťastni aspoň za její polovinu! Ale jsme skutečně potěšeni, že můžeme jít v šlépějích Madonny a Britney!
Co jste si za to koupili?
Dunk: Nehledě na dům a auto?! Stavěl jsem domácí studio, ale neměl jsem dost peněz. Dnes jsem koupil postel a gauč do mého nového bytu. Nevěřil jsem, kolik stojí matrace - víc než postel!
Opravdu jsi strávil noc s Kate Slater?
Dunk: Oh můj bože, to bylo trapný! Potkali jsme se na narozeninové párty 50 tých let Davida Gesta, a měla opravdu dobrou náladu. Následující večer jsem rozdával ocenění na Soap Awards, ale byl jsem nervózní, protože jsem to dělal sám, tak se to taky na tom odrazilo tak, že jsem řekl že jsme spolu byli předešlou noc! A každý si to vyložil špatně, a ačkoli jsme se líbali - nic jiného jsme spolu neměli, byli jsme spolu jen na párty!

SIMON
Jaký nejlepší polibek si kdy dostal, a proč?
Simon: Můj vůbec první francouzský polibek mě úplně dostal. Byl to jedním z nejlepších. Vytočil mě asi na týden. Když mi bylo asi 12, měl jsem ve zvyku chodit plavat každou neděli - vlastne jsem chodil okukovat holky v plavkách a povídat - ooh je dobrá!
Někoho zvláště?
Simon: Byla tam ta holka a políbila mě, přilepila svuj jazyk do mých úst! Já na to něco jako: Co do pekla bylo tohle?! Nečekal jsem něco takového, ale prostě jsem se poddal. Více méně mě učila.
Jaké jsou tvé oblíbené brambůrky?
Simon: Pringles, buď pizza chuť nebo barbeque chuť. S dietní pepsi samozřejmě!
Před čím tě tvá máma vždy varovala?
Simon: Má máma vždy říkala: nikdy nenechávej svuj drink jen tak, když odejdeš, když se vrátíš, už ho nepij. Mohl by ti tam někdo dát nějaké kapky, nebo něco.
Kdo byla první osoba o které si někdy snil?
Simon: Učitelka ve školce, slečna Hasler, bylo jí jen 21, opravdu mladá učitelka. Bylo mi 9 nebo 10, byla blond, malá modrýma očima. Slušelo jí to!
Popiš se pěti slovy.
Simon: Pěti? To je moc! Citlivý, ohleduplný. Věrný - pokud mám holku. Mohu říct duvěryhodný? jsem loajální - mužete mi říct tajemství a já ho neřeknu nikomu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama