Blue - Dějiny

17. května 2009 v 10:20 |  Blue Články
Vše začalo v srpnu roku 2000,kdy se spolu seznámili Anthony a Duncan a řekli si že by nebylo špatný založit si skupinu.Když hledali další členy ,narazili na jednom castingu na Leeho a ten jim potom jednoduše představil svého spolubydlícího Simona a skupina byla kompletní.
V květnu 2001 nová skupina s názvem BLUE vydala svůj debutový singl ALLRISE.Ten do britské hitparády vstoupil hned na 4.místě a další dva jejich singly TOO CLOSE a IF YOU COME BACK se staly ještě většími hity.Oba vstoupily do hitparády na 1.místě.Kluci potom vydali již dlouho očekávané album ALL RISE ,s nímž se vyhoupli na přední místa všech hitparád. Jen v Británii se prodalo 1,5 milionukopií tohoto úžasného CD.Po tomto úžasném začátku jim to šlo jako po másle. V květnu 2002 vydali další singl Fly by II,který se stal nejhranějším songem v rádiích po celé Británii.
V listopadu pak vydali druhé album ONE LOVE.Ve světě se prodalo neuvěřitelných 2,7 milionu kopíí.Z tohoto alba kluci vydali 3 singly: One love , Sorry seems to bethe hardest word a U make me wanna.Všechny samozřejmě měly okamžitý úspěch.Úžasné pro BLUE bylo když si na tomto albu mohli zazpívat se svým idolem Eltonem Johnem song Sorry seems to be the hardest word.
Třetí album Guilty,které bylo vydané někdy koncem roku 2003,bylo opravdu třešničkou na dortu.Z tohoto alba byly vydány singly: Guilty, Signed,sealed,deliveredI'm yours, Bubblin' a Breathe easy. Song Signed,sealed...si pro změnu kluci zazpívali se StoStevem Wondrem a AngieStone.Song Guilty byl napsán Duncanem ,klip se točil v Mělnické elekrárně , Bubblin' napsal Anthony a Breathe easy Lee,klip k tomuto songu se točil v Praze.Zhruba v tomto období byli kluci na vrcholu slávy.
Na konci roku 2004 si rozhodli dát pauzu a vydali CD BEST OF BLUE na kterém jsou jejich nějvětší hity,plus pár dalších songů.Jenže pak začali fámy a dohady o tom že se BLUE rozpadají a že si nedávají pauzu.Tohle se táhlo dlouho,nakonec ale Blue doopravdy ohlásili konec a ještě vyjeli na rozlučkové turné.Pak se každý z nich dal svou cestou.
V současné době všichni členové rozjíždí sólové dráhy.Lee a Simon mají již svá alba ,Duncanovi má vyjít někdy v červnu a Anthony na svém albu teprve pracuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama