101 tajemství Blue

17. května 2009 v 10:12 |  Blue Články
1. Duncanův strach z polen! Když byl Dunc dítě, stále měl jednu vracející se noční můru. "Šel jsem směrem k mýtině v lese kde byli polena po celé cestě, ale nikdy jsem se tam nemohl dostat a polena se valili směrem ke mě. Stále mě to strašilo!"
2. Simon - maminčin chlapeček! Simon dostal naposledy vynadáno od své mámy za "Moc utrácení za Versaceho!"
3. Ant má domácího mazlíčka. Ant neměl jako dítě žádné domácí zvířátka, ale teď má psa Shar Pei nazvaného Hektor. "Je jich na světě jen 1500" těší se.
4. Lee miluje čištění! Lee je odborník na věšení a žehlení, které někdy provádí jen ve spodním prádle!
5. Simon se snadno zamiluje! Simon se zamiluje každý jeden den. "Podívám se na holku a myslím si: Mohla bys být mou ženou." povzdechne si.
6. Ant je velmi filozofický. Antovo životní motto? "Jestli věci nezměníme, zůstanou tak jak jsou."
7. Dunc je romantik! Duncan nepovažuje za romanci jen samé květy a srdce. "Pobavit se a kamarádit je ta nejromantičtější věc."
8. Simon je speciální... Simon měl ve škole speciální stoleček. "Když jsme byli v pátém ročníku, můj přítel Darren Archer a já jsme měl náš vlastní speciální stoleček na kterém sedávali dokonce i učitelé!
9. Lee se vrtá v nose. Leeovo máma mu vždy zvykla nadávat za vrtání se v nose. "Nedělám to ve společnosti, jdu do rohu místnosti!"
10. Lee miluje hudbu Blue. Lee říká, že den kdy ho otráví zpívání brilantních písní Blue, bude "Den kdy odejdu!"
11. Ant pláče u kreslených pohádek. Ant plakal když se koukal na film od Disneyho 'Doba ledová'. "Měl jsem hroudu hrdle"
12. Dunc chce cestovat kolem světa. Až se Blue rozpadne (a to nebude tak brzo), Plánuje si Dunc vzít rok volno a cestovat kolem světa!
13. Si sní o svém svatebním dnu! Simon chce nechat svou budoucí manželku rozhodnout o tom, jakou budou mít svatbu. "Chci aby to byl její den.Chci jí nechat rozhodnout o všem protože je to sen každé holky"
14. Lee má hezkou tapetu. Protože když byl Lee mladší, neměl povolené plakáty na zdi.
15. Antova bezstarostnost. Ant říká, že žije úplně bezstarostně.
16. Lee jednou rozbil neznámému nos. Naposledy se Lee pobil když byl v Pop baru v Londýně. "Hádal jsem se s mou přítelkyní.Nějaký chlap mi začal říkat ať ji nechám, tak jsem mu jednu vrazil! Myslím, že jsem mu rozbil nos!"
17. Si má rád Vanilla Ice. První singl který si Simon koupil byl od popstar 80ých let Vanilla Ice ,,Ice Ice baby".
18. Duncovo mladost se navždy změnila. Duncovi změnil jediný okamžik v dospívání celý život. "Bylo mi 13 a s mámou jsem se přestěhoval z Dorsetu do Devonu.Byl to pro mně úplně nový způsob života.Bylo to sice těžké, ale myslím že mě to posilnilo".
19. Simonovi chybí Snoopy.Simon zuřil, když mu jeho expřítelkyně vyhodila plyšového Snoopyho, kterého měl od dětství.
20. Ant není technický typ. Neumí prát v pračce!
21. Duncan má rád party se svou mámou! Dunc uspořádal party na Antovo dvacáté první narozeniny. "Objednal velký stan a mého kamaráda Richa DJ'd. Má máma na to přišla a bylo zle." říká Ant.
22. Antovo trochu chlupatá... Věc kterou by Ant nejraději na sobě změnil je jeho chlupatý hrudník.
23. Ant se rád líbá v dešti. Antův vůbec nejlepší polibek se odehrál, když stál před domem své přítelkyně a pršelo. "Bylo to velmi vášnivé," usmívá se.
24. Leeovo úplně první slovo bylo' Yuk!' "Má máma mi dala sýr souffle, já se zadrhl, spadl tváří nahoru a řekl ' Yuk!"
25. Dunc dává své šaty charitě. Dunc nedávno vyklidil svůj šatník a dal hodně šatů do obchodu charity.
26. Simon chce jít do nebe. Simon pevně věří v život po smrti. "Vůbec od doby , co jsem byl dítě jsem věřil v nebe v peklo."
27. Lee dostal kopačky od Billie. Billie Evans (Piper) odmítla Leeovu nabídku schůzky když společně hrávali ve školském divadle "Sylvia Young´s ".
28. Ant se rád hádá s svým bráchou!. Ant a jeho brácha Louis se nejčastěji hádají, na co budou koukat v televizi.
29. Simon se modlí každý den.Každou noc předtím než usne, děkuje Simon Bohu "Uvědomuji si, že mi dal co mohl."
30. Lee nenávidí svůj starý účes. Lee říká, " Účes ,,surfovací prkno" který jsem měl v klipu All Rise vypadal hrozně. Kvůli čemu jinému si asi myslíte , že jsem si oholil hlavu?"
31. Ant neumí vařit. Ant vaří hrozně, ale říká, "Umím udělat dobré barbecue. Dělal jsem ho jednou v létě a bylo výborné!"
32. Dunc měl ve zvyku prodávat věci. Duncova jedna z mnoha prací předtím než se stal slavným, byla pracovat v centru hovorů jako prodavač tele nákupů.
33. …A byl také... Dunc měl několik další prací… "Byl jsem číšník, barman, pracoval jsem ve Woolworths, byl jsem kontrolní operátor v supermarketě, byl jsem Red Coat, a byl jsem také ve dvou dalších skupinách" Existuje práce kterou by Dunc nezvládl?
34. Ant tyranizoval svou malou sestru "Strkal jsem jí hlavu do krabice. Má máma to zjistila a dostal jsem nářez".
35. Lee věří v mimozemšťany "Věřím v mimozemšťany," připouští Lee.
36. Si jednou dostal 67 dárků. Jedny vánoce dostal Simon 67 dárků od své rodiny."Pamatuji si počítání těch všech dárků, jednoho po druhém!"
37. Si touží po volně. Kdyby Simon mohl něco změnit na svém životě bylo to " Mít 3 měsíce nepřetržitého volna."
38. Dunc miluje své vitamíny. "Užívám vitamíny Juice Plus"
39. Anta vyhodili z klubu. Anta vyhodili z klubu když jeden chlápek přátelsky poplácal jeho přítelkyni po zadku. "Právě jsem mu chtěl vlepit,když mě vyhodili."
40. Dunc vítěz ocenění. Duncan vyhrál ve škole dvě ceny: vyhrál cenu za vyjímečný příspěvek k divadelní hře a trofej za námahu.
41. Lee bourá zdi. Leeovo poslední praštění do zdi bylo "Když jsem viděl reklamu o hladovění.Všechny z těchto dětí umírají touhou - to je tak nespravedlivé."
42. Leeovo náchylnost na nehody! Simon říká , že si dělá starosti o Leea který mívá nehody ale tvrdí, "Nepotřebujeme se o něj starat, je už přece sám sobě pánem."
43. Jména Leeho dětí. Lee už vybírá jména pro své děti. "Chci je pojmenovat tak, aby to mělo něco společné se světem, nějak výrazně."
44. Ant nemá rád celebrity. Ant říká že by nikdy neměl rád holku jen proto že by byla slavná. "Na konci dne jsou to normální lidé. Některé jsou opravdu nádherné, jako Lisa Snowdon a Rachel z S Club, ale já nemám šanci."
45. Dunc a jeho vlasy. "Jednou jsem měl takový střih, že mé vlasy byli po stranách skrácené a nahoře delší"
46. Si nemá rád hrubé dívky. Simon si myslí že Pink je ta nejohavnější dívka v populární hudbě. "Je ohromná zpěvačka, ale když jsme ji potkali na MTV Asia Awards byla k nám sprostá"
47. Leeův první polibek dopadl špatně."Přilepil jsem jí svůj jazyk dolů do krku příliš silně".
48. Ant má rád brambůrky "Moje oblíbený jsou zakouřená slanina."
49. Simon - no comment."Až mi bude šedesát, budu dělat děti"
50. Duncan měl potíže se zákonem. Dunc měl průšvih se zákonem dvakrát, jednou kvůli rozbitému oknu když mu bylo 12, a jednou když mu bylo 17:
"Jedno dítě mi vběhlo do cesty a urazilo zpětné zrcátko.Bylo v pořádku, ale policie musela zkontrolovat jestli jsem nebyl opilý."
51. Kluci mají rádi bláznivé noci. Simon popisuje jednu z nejbláznivějších nocí když byl s Antonym na Tenerife."Duncan a Lee onemocněli, tak jsme se vraceli starat se o ně. Ale namísto to jsme šli do klubů. Když jsme přišli domů, nebyli jsme sami..."
52. Antův mobil je drahocenný."Kdyby hořelo, zachraňoval bych svou rodinu a můj telefon.Oh, a Hektora, mého psa."
53. Duncan pejskař."Dávám přednost psům a kočkám"
54. Simon miluje Přátele. Simonovi chybí seriál Přátelé. "Vždy na to zapomenu koukat a natočit. Rozčiluje mě to."
55. Lee si chce najít nevěstu. Za deset let chce Lee být ženatý a mít děti.
56. Lee býval celkem noblesní "Když jsem vyrůstal, mluvil jsem dost strojeně ale pak jsem se přestěhoval do východního Londýna a začal jsem mluvit jako pravý londýňan!"
57. Dunc chce na stříbrné plátno. Duncanův sen do budoucnosti je "Být úspěšný herec."
58. Lee nenávidí kravaty. Lee říká že by nikdy nemohl dělat práci kde by musel nosit kravaty.
59. Duncan má velice sladké chutě. Navzdory tomu, že je už dospělý muž, Dunc připouští že ještě stále "Miluje šumivou kolu a sladkosti."
60. Simon rád nakupuje. (překvapení!) Když Blue filmovali v L.A. Si si koupil masivní kufr plný nových šatů.
61. Duncův domov.Nejdražší věc kterou si koupil je jeho krásný nový dům v Hertfordshire. "Stálo mě to hodně hříšnejch peněz." A má pravdu, blízko je dům Kima Marshe a Jacka Rydera!
62. Antovi chybí škola. Ant by se rád vrátil do školy,protože mu to moc chybí. Ehm, Ante jsi v pořádku?
63. Simon utrácí na holky. Simon jednou koupil holce hodinky které ho stály 600 eur!
64. Antův hrdina je George Michael! Ant říká, že jedinou věc kterou by chtěl udělat předtím než umře, je setkat se s Georgem Michaelem.
65. Duncan byl velmi vyvedený z míry když byl opilý. "Poprvé když jsem se opil, byl jsem opravdu vyvedený z míry," Připouští."Má máma mně přišla vyzvednout a já všechno vyzvracel!"
66. Lee miluje zpěv "Když se cítím na dně, zpívám," usmívá se Lee. "To mě vždy tak posílí"
67. Duncan miluje Kylie. První singl který si Dunc koupil byl od Kylie Minogue "I Should Be So Lucky".
68. Duncan chtěl sestru nebo bratra. Dunc říká, "Přál jsem si abych měl sestru nebo bratra. Myslím , že všechni jedináčci jsou sami v jakémkoliv problému. Ale můžeš si sednout,a dělat si s tím starosti"
69. Lee a Will Young byli spolu ve skupině. Lee říká, " Byl jsem ve skupině s Willem Youngem, dali nás dohromady v soutěži Pop Idol, ale od té doby jsem ho neviděl."
70. Ant není špatný kluk. Ant nenávidí fakt že ho noviny nazývají "novým bad boyem populární hudby"
71. Duncan byl ministrant. "Byl jsem zvyklý hrát jak se cítím" říká. "A věřící byli jako mé publikum."
72. Lee hovoří s Marilyn Monroe."Miluji ji. Líbí se mi už od mládí a mluvíme spolu pravidelně." Tak jo, Lee!
73. Simonův idol je Busta Rhymes.
74. Ant miluje boybandy. Ant býval skalní fanoušek Take That a East 17.
75. Duncan hrával v divadle... Když Duncan chodil do školy, hrál ve hře "Mladý Sherlock Holmes" doktora Watsona.
76. Ant zanechal svého idola. Ant byl sklamaný, když se setkal se svým idolem, Jayem Kayem z Jamiroquai." Nebyl takový, jak jsem očekával.Nebyl hrubý, ale řekl jen ahoj, a odešel."
77. Duncan a jeho krvavý ret. Dokonce i Duncan zažil líbací pohromy! "Políbil jsem se ve škole jednu holkou, ale ona měla křivý zub, nařezalo mi to ret, a ten začal pak krvácet!"
78. Leeův dárek sestře. Lee koupil své sestře auto za 20 000 eur!
79. Ant zbožňuje slunce. Podle Duncana "Ant si rád občas poleží na slunci."
80. Simonův nejlepší kamarád je jeho máma. Kdo Simonovi vyhoví vždy když něco potřebuje? "Má máma.Vždycky."
81. Antovo idoly - Eastenders. Antovo největší celebrity jsou "Natalie Cassidy a Charlie Brooks z Eastenders, Gary Lucy a Simon Blue."
82. Duncův nos nepracuje pořádně. Chudáček Duncan nemůže pořádně dýchat přes svou pravou nozdru. Funí…
83. Simon pláče u hudby.U hitů 80tých let, jako jsou "Take My Breath Away" od Berlin a "The Final Countdown" od Europe Simon brečí.
84. Duncan není dobyvatel žen! Jestli je jedna věc kterou Dunc nenávidí, je to jeho pověst dobyvatele žen. "Jsme nezávislí kluci a rádi si vyrazíme ven a pobavíme se, ale to neznamená že chodíme s každou holkou s kterou jsme viděni"
85. Simon je tak milý. "Jednou jsem vzal holku ven, koupil jí květiny, zašel jsem s ní na manikúru a pedikúru a vzal jí na jídlo" říká Si. "Byla ohromená"
86. Ant je velmi sebekritický. Ant není spokojený s tím, jak kdysi vypadal."Nenávidím to jak vypadám na všech těch All Rise fotkách."
87. Dunc není nejlepší muž v domácnosti. Pro začátek, pohrdá mytím nádobí a nikdy to nedělá.
88. Dunc rád čte dětské knihy " Poslední kniha kterou jsem četl byla Harry Potter a Kalich ohně," připouští.
89. Ant byl kus rváče. Jedna ubohá Antova spolužačka si musela z vlasů odstraňovat žvýkačku, kterou jí tam ten malý mizera hodil! "Přistálo to právě uprostřed jejích vlasů, a musela si z nich pořádný kus ustřihnout.Nebyla moc šťastná."
90. Ant a jeho zábavní parky. Antovo nejlepší den s rodinou byl, "Když jsme šli do Thorpe parku, když mi bylo 14 let. Šli jsme na všechny jízdy, a byl vskutku slunečný den. Bylo to skvělý."
91. Duncan lže holkám. Dunc nedávno zalhal holce aby ji odbyl. "Chystal jsem se na kámošovu party a ta holka chtěla jít se mnou.Tak jsem řekl , že jdu už s jinou ale nešel jsem."
92. Si má rád plyšáky. Jedna ze Simonových nejcennejších věcí je "Šest stop velký modrý králík kterého mám od narození."
92. Dunc flámuje především tehdy, když má volno "Schladit se venku s mými kámoši. Miluji utéct před tím vším"
94. Lee je cvok! (to jsme už ale věděli!) Šílenec Lee! "Postavil jsem se na vlak a vykřikoval."
95. Lee ještě stále vypadá... jako baby! Lee ještě dostal žádost o identifikaci i když mu bylo už devatenáct. "Odešel jsem z Bromley a další týden jsem dostal dvakrát žádost o důkaz jestli jsem zletilý! Na zabití!"
96. Ant byl mladý piják! Ant měl svůj první alkoholický nápoj když mu bylo 15 let. "Byl silvestr. Měl jsem jeden půllitr chlastu a myslel jsem si, že jsem opravdu opilý."
97. Duncan někdy líbá fanoušky Blue. "To ale záleží na tom, koho považujete za fanouška!"
98. Leeově mámě se nelíbilo, když si Lee oholil hlavu.
99. Ant nebrečí. Ant se pokládá za nejméně citlivého člena skupiny. "Opravdu neukazuji své city."
100. Ant je velmi pružný. Antovo největší tajemství? "Byl jsem schopný kousat si nehty na nohách. Byl jsem opravdu pružný, když jsem byl mladší. Ale teď už nejsem"
101. Ant potvrdil lásku k fotbalu. Jeho první slovo bylo "Hoddle" - jako Glen Hoddle - fotbalový manažer!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama